Bolatická 30, Hekele na 7.místě

16.04.2013 02:05

V sobotu 13.4.2013 se jela v Bolaticích u Opavy tzv. Bolatická 30, která měřila 35 km.

Na rychlé přesto blátivé trati se neztratil loštický rodák a jezdec Emil Hekele, který v nabité konkurenci obsadil pěknou sedmou příčku v celkovém pořadí. Závod byl ovlivněn defektem druhého v pořadí Matěje Lasáka z Max cursoru a dalších dvou uprchlíků Martina Hamana a Nikoly Ivanova, kteří omylem asi na 20km zabloudili!!!

Hezky zorganizovaný závod, hezké teplé počasí a více jak 500 závodníků si vychutnalo trať dlouhou 35km. I když bylo před týdnem ještě na trati 50 cm sněhu, tak rychlostní průměr byl opravdu rychlý!!!
Na startu se objevil i cyklokrosař Zdeněk Mlynář, který v konečném pořadí závod dokončil na 8.místě.

Závod vyhrál Jan Směšný ze Šumperka (Credo team), kterého trénuje od loňského roku Emil Hekele. Tak že, naprostá spokojenost v našem "loštickém táboře" :-))

Příští rok určitě závod absolvujeme zase, jelikož závod pořadal náš nový týmový partner firma ISOBIKE, s.r.o. , která je dovozcem německých cyklistických kol značky STEVENS.